Masáž horkou čokoládou

AKCE SLEVA !!! Původní cena 900,-Kč nyní 700,-Kč!!!

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Tehdy se vědělo že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je to způsobeno.


 Čokoláda dokáže stimulovat ..... 

 Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfiny a serotinin, zdroje štěstí. Má omlazující účinky a vyhlazuje pokožku, působí také proti celulitidě a poradí si i s usazenými toxickými látkami pod kůží. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů, je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu.

Masáž 100% čokoládou rozehřátou v mandlovém oleji, je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi masážemi a je výjimečným prostředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě. Zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně čokolády, jež Vás provoní na celý den.

Hýčkat Vás budu přes 90min a na závěr Vám pohladím chuťové pohárky horkou čokoládou v šálku. Celkově si u mě odpočinete celé 2 hodiny:-)